Napravia si diabli chuť?   

Manchester United sa v utorok večer pokúsi vrátiť na víťaznú vlnu. V divadle snov privíta Brighton.  

Diabli sa po víkendovej remíze so Southamptonom udržali na 5. mieste tabuľky. Odohrali však minimálne o jeden zápas viac, ako ich prenasledovatelia. Arsenal a Tottenham odohrali dokonca o dve stretnutia menej.  

Ďalšie zaváhania napätej situácii na Old Trafford rozhodne nepomôžu. Diabli sa musia čím skôr vzchopiť, pokiaľ chcú zabojovať o miestenku do Ligy majstrov.  

Red Devils prehrali pod vedením Ralfa Rangnicka síce len jeden ligový zápas, v šiestich kolách sa však z víťazstva radovali iba dvakrát. Pod novým trénerom sa trápi aj najväčšia hviezda United Cristiano Ronaldo. Portugalčan vyšiel gólovo naprázdno v šiestich zápasoch v rade, čo sa mu naposledy “podarilo” v roku 2010. 

Brighton cez víkend uspel na Vicarage Road a udržal sa na 9. mieste tabuľky. Watford zdolal po góloch Maupaya a Webstera 2:0, vďaka čomu čajky ťahajú v Premier League vynikajúcu sedemzápasovú šnúru bez prehry.  

Recept na Manchester United však nenašli už takmer štyri roky. V Premier League prehrali všetkých päť vzájomných zápasov. Naposledy to ale bolo poriadne tesné, diabli museli skóre na Old Trafford otáčať. Na gól odchovanca Dannyho Welbecka odpovedali po zmene strán Marcus Rashford a Mason Greenwood. 

Dohrávka 18. kola Premier League
21:10 PS1 Manchester United – Brighton (komentuje K. Jakubovič)