Rangers o post lídra, Leeds o druhú priečku, Atalanta vyzve fialky

Na nedeľu má PREMIER SPORT 1 pripravených päť prenosov zo štyroch súťaží

Rangers sa opäť môžu vrátiť do čela Premiership. O tri body zabojujú na trávniku Dundee FC, proti ktorému sa im dlhodobo darí. Veď z predchádzajúcich ôsmich zápasov v rôznych súťažiach si pripísali osem výhier. Štartujeme o 12:55, komentuje Filip Mentel.

Leeds sa v tabuľke Championship môže dostať na druhé miesto pred Ipswich, k tomu však potrebuje zdolať Millwall. Hostia však neprehrali už štyri zápasy v rade, z ktorých tri vyhrali a v ligovom pelotóne sa šplhajú nahor. Ich spomienky na septembrový vzájomný duel ale určite nie sú príjemné, pred vlastnými fanúšikmi prehrali s Leedsom 0:3. Priamy prenos od 15:55 komentuje Filip Mentel.

Zaujímavý súboj sa odohrá aj v Serie A, šiesta Atalanta vyzve od 17:55 ôsmu Fiorentinu. Domáci k cennej remíze na ihrisku Juventusu pridali aj postup v Európskej lige UEFA cez Sporting Lisabon. Fialky ale aktuálne ťahajú šesťzápasovú sériu bez prehry naprieč súťažami a bez bodov nebudú chcieť zostať ani v Bergame. Komentuje Martin Petro.

Na úvod aj na záver dnešnej ponuky vám ponúkneme záznamy – program zahájime o 11:00 stretnutím Championship medzi West Bromwichom a Bristolom City v sprievode Karola Jakuboviča a uzavrieme ho o 20:00 v Barclays Women’s Super League, v ktorom bude Martin Petro sledovať duel Brightonu s Manchestrom City.