Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou, favorizovaný Sheffield Wednesday dokázal takmer nemožné.

Nečakaný štvorgólový výprask na trávniku Petersborough dokázal tretí tím League One po základnej časti zmazať zásahom v 98. minúte. V predĺžení si síce strelil vlastný gól, no aj na ten hráči Wednesday dokázali zaregovať a osude stretnutia tak rozhodol až jedenástkový rozstrel.

A po ňom mohli na Hillsborough prepuknúť oslavy, ako keby sovy už postúpili do Championship. Na ceste k tomuto cieľu ich však čaká ešte finálový zápas s Barsnley.

League One, odveta semifinále
Sheffieled Wednesday – Peterborough United 5:1pk (2:0, 4:0, 4:1, 5:1, 5:3 na pokutové kopy)