Sobotňajší futbalový poltucet

Šesť prenosov z troch rôznych futbalových súťaží. To je ponuka PREMIER SPORT na prvú marcovú sobotu.

V anglickej Championship navštívime až tri štadióny. Najskôr sa vrátime k piatkovému súboju medzi Hullom a West Bromwichom Albion. Karol Jakubovič sa vám prihovorí od 11:30 na PS1.

Spolu s ním sa následne presunieme na štadión Blackburnu, kde domáci v tabuľke štvrtí Rovers v šlágri víkendu privítajú druhý Sheffield United. Priamy prenos sa začína o 13:25 na PS1.

Bodku za dnešným programom z druhej najvyššej anglickej súťaže dáme o 20:30 na PS1, kde sa vrátime k popoludňajšiemu súboju medzi o záchranu bojujúcim Blackpoolom a hlavným ašpirantom na postup a suverénnym lídrom súťaže Burnley. Od mikrofónu sa vám do tretice prihovorí Karol Jakubovič.

Pre priaznivcov španielskej LaLigy máme pripravené dva duely. Od 13:55 sa na PS2 pozrieme na súboj predposledného Getafe s jedenástou Gironou a od 18:25 na PS1 s Daliborom Muchom zamierime na Malorku, kde desiaty tím tabuľky privíta beznádejne posledné Elche.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia nemeckej Bundesligy, o 15:25 na PS1 bude Dalibor Mucha sledovať súboj aktuálne tretieho Unionu Berlín s dvanástymi capkami z Kolína.