Na záver tohto týždňa sa na PREMIER SPORT 1 pozrieme do Škótska, Anglicka, Talianska aj Nemecka.

V škótskej Premiership budeme od 12:55 svedkami súboja tímov z opačných koncov tabuľky. Predposledné Ross County vyzve na svojom štadióne druhých Rangers. Ak si favorizovaní hostia chcú udržať šancu na post lídra súťaže po základnej časti, potrebujú bodovať. Ich strata na Celtic je totiž štyri body a na zmazanie manka majú k dobru dva zápasy. Komentuje Filip Mentel.

Fanúšikovia Damstandtu už pomaly odpočítavajú posledné týždne, ktoré strávi ich tím v Bundeslige. So 14 bodmi posledný tím tabuľky, ktorý na aspoň baráž o udržanie stráca 12 bodov, tentokrát privíta doma deviaty Freiburg. Hostia stále snívajú svoj sen o účasti v pohárovej Európe, v prípade triumfu na Merck-Stadion am Böllenfalltor bude ich strata na ňu len tri body. Štartujeme o 15:25, komentuje Filip Mentel.

Rímski vlci budú chcieť od 17:55 potvrdiť svoju výbornú formu v Serie A aj na ihrisku Udinese. Kým domáci nepoznajú ligové víťazstvo už tri zápasy, z ktorých dva prehrali, hostia čakajú sériu siedmich duelov bez prehry, z ktorých až v piatich zvíťazili. Oba tímy potrebujú body – ďalšia výhra by AS priblížila na jediný bod od miesta v Lige majstrov, domácim by naopak pomohla vzdialiť sa od nebezpečného pásma na viac ako na aktuálne dva body. Komentuje Robo Kmeťo.

Bodku za nedeľňajším program dá návrat k semifinále ženského FA Cupu, v ktorom sa od 20:00 Tottenham postaví proti Leicestru. Domáce v štvrťfinále po penaltovom rozstrele nečakane vyradili Manchester City, hostky zas zastavili cestu Liverpooolu. Ich vzájomný súboj bude sledovať Martin Petro.