Tretí verzus druhý a tabuľkový sused sa predstaví aj v Stoke

Deň pred Štedrým večerom navštívime na PREMIER SPORT šláger Championship, stretnutie tabuľkových susedov a v rámci NFL aj Pittsburgh.

Atraktívnu bitku sľubuje duel na Elland Road. Niekdajší účastník Premier League a v tabuľke aktuálne tretí Leeds United vyzve na svojom štadióne obrovské prekvapenie tohto ročníka nováčika Ipswich Town, ktorému patrí druhé miesto. Oba tímy si chcú napraviť chuť, domáci po sedemzápasovej sérii bez prehry neuspeli v zápase so Sunderlandom a následne doma remizovali s Coventry. Hostia po štyroch výhrach v rade v minulom kole prišli doma o dva body s Norwichom. Kto bude mať viac dôvodov na spokojnosť sa dozvieme od 13:25 na PS1 s Karolom Jakubovičom.

Karol sa od mikrofónu prihovorí aj pri ďalšom súboji tabuľkových susedov, no tentokrát z opačného konca. Devätnáste Stoke privíta na svojom štadióne osemnásty Millwall. Tímy delí len jeden bod, no zároveň je aj ich odstup od pásma ohrozenia minimálna – tri, respektíve dva body. Každý ďalší tak môže maž v konečnom účtovaní mimoriadny význam. Štartujeme o 15:55 na PS1.

Fanúšikovia National Football League zbystria pozornosť o 22:25, kedy je na PS2 na programe duel medzi Pittsburghom Steelers a Cincinnati Bengals.