Tri krajiny, štyri súťaže, päť prenosov

V sobotu na PREMIER SPORT 1 navštívime päť futbalových štadiónov.

O 11:35 sa vrátime k piatkovému súboju ženskej FA Super League medzi Aston Villou a Manchesttom United. Komentuje Martin Petro.

O 13:30 zostane v Anglicku, na rade bude záznam piatkového súboja Championship Blackpoolu s Millwallom. Od mikrofónu sa prihovorí Karol Jakubovič.

O 15:25 ho vystrieda Filip Mentel, ktorý bude mať pod dohľadom súboj z opačných koncov tabuľky Bundesligy. Aktuálne piate Lipsko, ktoré stráca dva body na najlepšiu štvorku, vyzve štrnásty Hoffenheim, ktorého odstup od pásma zostupu je len štvorbodový.

Od 18:25 sa Real Madrid pokúsi dobrým výsledkom vyvinúť tlak na Barcelonu, ktorú večer čaká náročný súboj s Betisom. Biely balet privíta na svojom štadióne Almeriu a potrebuje si napraviť chuť po nečakanej prehre so Gironou. Body ale potrebujú aj hostia, ktorí sú od pásma zostupu iba na dva body. Komentovať bude Filip Mentel.

Na záver sobotňajšieho futbalového programu sa spolu s Karolom Jakubovičom vrátime do anglickej Championship, od 20:30 máme pripravený záznam popoludňajšieho zápasu medzi Readingom a Wiganom.