UFC v Singapure v skvelom čase

UFC sa po šiesty raz v histórii predstaví v Singapure, vďaka čomu priamy prenos z UFC Fight Night: Holloway vs. The Korean Zombie štartuje v naozaj netradičnom čase.

Tentokrát žiadne ponocovanie, ale v sobotu už od 14:00 v priamom prenose PREMIER SPORT 2 nás na hlavnej karte čaká poltucet atraktívnych súbojov. Spomedzi nich vyčnievajú duely medzi Tailou Santosovou a Erin Blanchfieldovou, Gigu Chikadzeho s Alexom Caceresom a samozrejme hlavný zápas tohto podujatia v ktorom sa stretnú bývalý šampión perovej váhy Max Holloway a Jung Chan-sung známy ako The Korean Zombie.

Max Holloway patrí už medzi legendy MMA. V UFC zaznamenal sériu trinástich výhier v rade, ktorú ukončil až Alexander Volkanovski. Pri jeho zatiaľ poslednom vystúpení zdvíhal ruky nad hlavu po súboji s Arnoldom Allenom, ktorého porazil na body.

The Korean Zombie, ktorý si túto prezývku vyslúžil za neuveriteľnú odolnosť a schopnosť pokračovať v agresívnom boji aj po inkasovaní tvrdých rán, je už rovnako stálicou UFC. Pôsobí v nej od roku 2011 a v jeho bilancii prevažujú víťazstvá. Naposledy však odchádzal ako porazený, keď ho v 4. kole ukončil Alexander Volkanovski.

UFC Fight Night: Holloway vs. The Korean Zombie
HLAVNÁ KARTA
Junior Tafa vs. Parker Porter (Heavyweight)
Erin Blanchfield vs. Taila Santos (Women’s Flyweight)
Rinya Nakamura vs. Fernie Garcia (Bantamweight)
Giga Chikadze vs. Alex Caceres (Featherweight)
Anthony Smith vs. Ryan Spann (Light heavyweight)
Max Holloway vs. The Korean Zombie (Featherweight)