Využijú svätci krízu Aston Villy?

Premier League ponúkne pred reprezentačnou prestávkou zápasy 11. kola. Zahájime ho už v piatok atraktívnym súbojom dvoch tradičných klubov.

Svätci privítajú v domácom prostredí futbalistov Aston Villy. Villans prehrali v Premier League štyri zápasy v rade a túto mizernú sériu sa v Southamptone pokúsia ukončiť. 

Mužstvo Deana Smitha je momentálne na 15. mieste tabuľky. V úvodných desiatich zápasoch dokázalo vybojovať iba desať bodov, štrnásti Saints majú na konte o bod viac. 

Zverenci Ralpha Hasenhuttla museli na prvé víťazstvo čakať až do polovice októbra. Domáci úspech s Leedsom bol pre nich odrazovým mostíkom, pretože následne remizovali s Burnley a vyhrali na Watforde. 

Vo vzájomných súbojoch sa viac darí svätcom. V ére Premier League prehrali iba jeden duel z deviatich. Zhodou okolností to bol ten posledný na St Mary’s Stadium. O tesnom víťazstve 1:0 rozhodol po prihrávke Jacka Grealisha Ross Barkley. Ani jeden z nich už ale v tíme Deana Smitha nefiguruje. 

Priamy prenos úvodného stretnutia 11. kola PL medzi Southamptonom a Aston Villou môžete sledovať naživo od 20:55 na PREMIER SPORT 1. Od komentátorského mikrofónu vás ním bude sprevádzať Karol Jakubovič.

Program 11. Kola Premier League 
PS1 20:55 Southampton – Aston Villa (komentuje K. Jakubovič)