Potvrdí Huddersfield formu?

Futbalový víkend na PREMIER SPORT odštartujeme zaujímavým súbojom v EFL Championship. Vynikajúcu formu na The Hawthorns budú chcieť potvrdiť futbalisti Huddersfield Town

The Terriers sa zároveň pokúsia využiť katastrofálne obdobie domácich a minimálne dočasne poskočiť na druhé miesto tabuľky pred Bournemouth. Víťaznú sériu plánujú natiahnuť na päť zápasov.

Steve Bruce sa konečne dočkal prvého víťazstva v novom pôsobisku. West Bromwich Albion v minulom kole ukončil najhoršiu sériu v aktuálnom ročníku a po šiestich prehrách a jednej remíze konečne bodoval naplno. Morálku si jeho zverenci zlepšili v Hulle, kde zvíťazili 2:0.

Huddesfield Town prišiel pred štyrmi dňami o neporaziteľnosť, ktorá trvala neuveriteľných 18 zápasov. V osemfinále FA Cupu ho o ňu pripravil rival z Championship Nottingham Forest, ktorý postúpil medzi najlepšiu osmičku po výsledku 2:1. Otočku predviedol ešte v prvom polčase.

Terriers sa pokúsia vrátiť na víťaznú vlnu a na The Hawthorns by sa im to v aktuálnej situácii mohlo podariť. S West Bromwichom sa im navyše v ostatnom období darí, v domácom prostredí vyhrali oba posledné vzájomné zápasy. Pri zatiaľ poslednej návšteve štadióna The Baggies však inkasovali až štyrikrát a nakoniec prehrali 2:4.

Otvárací súboj víkendu bude pre vás od 20:55 na PREMIER SPORT 1 komentovať Karol Jakubovič

Program 32. kola Championship 
PS1 20:55 West Bromwich Albion – Huddersfield Town (komentuje K. Jakubovič)