Bude sa dnes v Sheffielde oslavovať?

Štvorbodový náskok a dva zápasy k dobru. Potvrdenie návratu šablí do Premier League je, zdá sa, už len otázkou času. A ten čas môže prísť už v stredu večer.

Sheffield United doma v zápase Championship privíta West Bromwich Albion a akákoľvek výhra domácich spustí na Bramall Lane postupové oslavy.

Hostia však vstúpia do zápasu s rovnakým trojbodovým cieľom. Domáca prehra so Sunderlandom v minulom kole udržala WBU mimo najlepšej šestky, no ak by dnes bodoval naplno, dve kolá pred koncom sa dostane na miesta zaručujúce účasť v play-off o Premier League. A to by na The Hawthorns čakal po biednom štarte do ročníka, keď WBU získal v úvodných 13 zápasoch z 39 možných len 11 bodov, len málokto.

Pre oba kluby možno zápas sezóny môžete sledovať od 20:55 na PREMIER SPORT 1 spolu s Karolom Jakubovičom.

Na svoje si ale opäť prídu aj priaznivci basketbalovej Euroligy, v ktorej sa naplno rozbehli boje v play-off. V úvodných zápasoch sa favoritom vôbec nedarilo, keď po základnej časti štvrté Monako doma prehralo s piatym Tel Avivom a tretí Real Madrid trojkou 0,4 sekundy pred koncom prehral so šiestym Partizanom.

Či budeme svedkami prekvapenia aj v súboji druhej Barcelony s do play-off zo siedmeho miesta vstupujúceho Žalgirisu Kaunas, ktorý má motiváciu navyše, keďže Final Four sa bude hrať práve v Kaunase, zistíme od 19:55 na PREMIER SPORT 2.