V piatok večer navštívime Londýn

Ligový víkend po poslednej reprezentačnej prestávke v tomto roku odštartujeme v piatok večer priamym prenosom z anglickej Sky Bet Championship.

V nej na seba v úvodnom zápase 18. kola narazia na londýnskom Kiyan Prince Foundation Stadium v tabuľke šiesty Queens Park Rangers a jedenásty Luton Town.

Tímy aktuálne delí síce až päť priečok, no len dva body. Oba tímy majú niečo spoločné a to je kolísavosť výkonov. Domáci výber po skvelom štarte do sezóny, keď ťahal sériu šiestich zápasov bez prehry (3 výhry a 3 remízy), prehral tri zápase v rade a hoci následne dvakrát zvíťazil, opäť zostal bez bodu proti Fulhamu. V ostatných piatich dueloch zaznamenali jazdci dve výhry, dve remízy a nečakanú prehru s o záchranu bojujúcim Peterborough.

Hostia v úvode ročníka striedali výhry s prehrami, no z následujúcich desiatich duelov odchádzali ako porazení len jediný raz. Bohužiaľ pre nich však len trikrát ako víťazi. Túto bilanciu si príliš nezlepšili ani v predchádzajúcich troch kolách, v ktorých síce zdolali doma Middlesbough, no nečakane prehrali na trávniku Prestonu a naposledy doma neuspeli so Stoke.

Miernym favoritom budú domáci, ktorí s Lutonom neprehrali v štyroch vzájomných meraniach v rade a v dvoch tohtoročných bodovali naplno.

Či sa im túto šnúru podarí natiahnuť sa dozvieme v spoločnosti Karola Jakuboviča v piatok večer od 20:40 na PREMIER SPORT 1.