Finále play-off League Two, LaLiga aj americký futbal

Nedeľu vám na PREMIER SPORT spríjemnia štyri prenosy z futbalu a jeden z amerického futbalu.

Od 14:25 budeme na PS1 sledovať vyvrcholenie nadstavby anglcikej League Two, vo finále vo Wembley sa o postup do League One pobijú piaty najlepší tím základnej časti Carlisle United s piatym Stockportom County. Komentuje Karol Jakubovič.

O 14:55 máme na PS2 pre priaznivcov amerického futbalu pripravený prenos zo Snapbacks ligy, v ktorom Ostrava Steelers vyzvú Vysočina Gladiators.

O 16:30 sa na PS1 vrátime k sobotňajšiemu zápasu ženskej FA Super League, v ktorom sa rozhodovalo o majstrovi. Vypadávajúci Reading privítal na svojom trávniku jedného z dvoch adeptov na celkový triumf v súťaži Chelsea. Komentuje Stano Suvák.

Večer už bude patriť LaLige. O pohárovú Európu stále bojujúca Girona privíta od 18:55 v priamom prenose PS1 na svojom štadióne Betis. Kým domácich delí od pohárových priečok jeden bod, hosťom by už účasť v Európe nemala ujsť. Pre definitívu bez ohľadu na ostatné výsledky im stačí aj bodík. Komentovať bude Dalibor Mucha.

V rovnakom čase, ale na PS2, pôjde Valencii a Espanyolu o úplne iné starosti. Domáci sú dva body od pásma zostupu a dve kolá pred koncom si nemôžu dovoliť zbytočné zaváhanie. Hostia sú ale aktuálne predposlední, od záchrany ich delia tri body a na Estadio de Mestalla by potrebovali na udržanie nádeje víťazstvo.