Futbal trikrát a americký futbal ešte o jeden viac

Celkovo sedem prenosov ponúkneme na PREMIER SPORT premiérovo v nedeľu.

Prvým bude priamy prenos z Ewood Parku, kde sa proti sebe postavia Blackburn Rovers a Leicester City. Domáci, ktorým v minulej sezóne len o skóre ušla miestenka do play-off o postup do Premier League, v tomto ročníku zatiaľ zaostávajú, so ziskom 10 bodov im patrí sedemnásta priečka. Pri minimálnych rozdieloch by ich však triumf v tomto zápase okamžite „vystrelil“ do lepšej polovice tabuľky. Proti však budú líšky z Leicestru, ktoré akýkoľvek bodový zisk posunie na post lídra Championship. V lige aktuálne ťahajú sériu troch výhier v rade, počas ktorej nastrieali sedem gólov a inkasovali len raz a svoju dobrú formu budú chcieť potvrdiť aj proti Rovers. Štartujeme o 12:55 na PS1, komentuje Karol Jakubovič.

Čas od 15:35 vám na PS1 vyplní záznam sobotňajšieho zápasu škótskej Premiership, v ktorom Ross County vyzval Heart of Midlothian. Za mikrofón sa posadí Filip Mentel.

Nová sezóna štartuje v ženskej Super League. Vo vysielaní PS1 sa o jej zahájenie postará londýnske derby medzi Chelsea a Tottenhamom. Favorit je jasný, obhajca titulu s v minulej sezóne deviatym tímom súťaže nestratil vo svojej histórii body ani raz. Komentuje Stanley Suvák.

Pre priaznivcov amerického futbalu máme pripravené na PS2 hneď štyri chody – o 15:30 si zahrajú Jacksonville Jaguars s Atlantou Falcons, od 19:00 Buffalo Bills proti Miami Dolphins, o 22:25 Dallas Cowboys s New England Patriots a od 02:20 vyzvú New York Jets Kansas City Chiefs.