Naštartuje sa finalista play-off konečne k lepším výsledkom?

Ôsme kolo anglickej Championship uzavrieme v The Coventry Building Society Arena.

Coventry prišlo v minulej sezóne o postup do Premier League až v šiestej sérii jedenástkového rozstrelu vo finále play-off, v tomto ročníku však za takýmito métami výrazne zaostáva. So ziskom 7 bodov zo siedmich zápasov mu patrí až devätnásta priečka a len dva body ho delia od pásma zostupu.

Huddersfield sa v minulej sezóne zachránil v súťaži najmä vďaka zlepšeným výkonom v jej závere, keď v posledných 10 kolách získal až 21 z jeho 53 bodov. V tomto ročníku to zatiaľ vyzerá, že ho opäť čaká boj o udržanie. Po siedmich zápasoch má na konte o bod viac ako jeho najbližší súper a v tabuľke je sedemnásty. Ak však nadviaže na ostatné výkony, z predchádzajúcich troch zápasov nazbieral až sedem bodov, všetko môže byť inak.

K tomu ale potrebuje bodovať aj proti Coventry, čo sa mu v minulom ročníku nepodarilo ani raz. S tohtosezónnym lídrom Championship v počte remíz, Coventry ich nazbieralo už štyri, prehral doma vysoko 0:4 a u neho 0:2.

Kto si z tohto duelu zoberie pre oba tímy dôležité body, sa dozvieme od 20:55 v priamom prenose PS1. Komentuje Karol Jakubovič.

Ďalšia dlhá noc čaká na priaznivcom amerického futbalu. Z National Football League vám v noci z pondelka na utorok ponúkneme od 01:10 na PS1 súboj dvoch zatiaľ stopercentných tímov Tampa Bay Buccaneers a Philadelphie Eagles a od 02:20 na PS2 duel Cincinnati BengalsLos Angeles Rams.