Navštívime Brémy, West Bromwich a Newcastle

V sobotu sa na PREMIER SPORT 1 pozrieme na súboje v Bundeslige a Championship a pridáme aj ďalšie podujatie Cage Warriors.

O 15:25 so Stanleym Suvákom v priamom prenose PS1 zaostríme na bundesligový súboj medzi Werderom Brémy a Leverkusenom. Kým domácim patrí so ziskom 11 bodov z 11 zápasov 12. priečka, hostia majú šancu opäť sa dostať do čela tabuľky a pokračovať vo svojej obdivuhodnej celosezónnej neporaziteľnosti.

O 18:25 budeme na PS1 svedkami zaujímavého stretu medzi tímami, ktoré sa chcú zapojiť do boja o miestenku do Premier League. Aktuálne len o skóre siedmy West Bromwich bude na svojom štadióne hostiť len o skóre druhý Ipswich. Pre tímy to bude prvé vzájomné stretnutie po vyše štyroch rokoch, v marci 2019 sa na rovnakom štadióne, na ktorom sa bude hrať aj dnes, zrodila remíza 1:1. Komentuje Karol Jakubovič.

Bodku za sobotňajším programom dáme na PS1 vo Vertu Motors Arene v Newcastli, kde o 21:00 navštívime Cage Warriors 164. Toto MMA podujatie vyvrcholí dvomi titulovými zápasmi Micka Stantona s Dariom Bellandim a Liama Gittingsa s Reeceom McEwanom. Komentuje Robo Kmeťo.