Nedeľa pre fanúšikov futbalu aj bojových umení

Štyri futbalové prenosy, návrat ku Cage Warriors 153 a aj tretiemu vystúpeniu Martina Budaya v UFC.

Nedeľu na PREMIER SPORT 1 odštartujeme o 11:00 dôležitým sobotňajším súbojom o miestenku do play-off Championship medzi West Bromwichom a Norwichom. Komentuje Karol Jakubovič.

Karol Jakubovič sa vám prihovorí od mikrofónu aj o 13:00, kedy budeme naživo sledovať zápas 45. kola Championship medzi Cardiffom City a o záchranu bojujúcim Huddersfieldom.

O 14:55 zamierime s Martinom Petrom do Serie A, kde trináste Sassuolo vyzve pätnáste Empoli, ktoré stále nemá istotu záchrany. Od pásma zostupu delí hostí sedem zápasov pred koncom sezóny len šesť bodov.

Vysielací priestor od 17:25 bude patriť nemeckej Bundeslige, kde na seba pod dohľadom Stana Suváka narazia tabuľkoví susedia. Aktuálne ôsmy Wolfsburg stráca na pohárovú Európu päť bodov, manko siedmeho Mainzu je o dva body menšie.

Na PREMIER SPORT 1 si na svoje prídu aj priaznivci bojových umení. Od 17:00 sa vrátime k tretiemu zápasu Martina Budaya v UFC, v ktorom vyzval skúseného Jakea Colliera a od 19:30 sa spolu s Robom Kmeťom pozrieme na Cage Warriors 153.