Sedem prenosov z futbalových trávnikov a ďalšie tri z National Football League. To je ponuka PREMIER SPORT na nedeľu.

Odštartujeme už o 9:05 na PS1 sobotňajším londýnskym derby v Barclays Women’s Super League medzi Tottenhamom a Arsenalom. Komentuje Tomáš Kotlárik. Tomáš sa vám prihovorí aj pri ďalšom návrate k sobote, v ktotom sa od 11:00 na PS1 v rámci Premiership predstavia St. Mirren a Motherwell.

O 12:55 vás už naživo na PS1 bude Filip Mentel sprevádzať súbojom Championship, v ktorom si sily zmerajú šiesty West Bromwich a dvadsiate Stoke City. O 14:55 na PS1 zamierime s Tomášom Kotlárikom do Serie A, v ktorej sedemnáste Udinese privíta na svojom štadióne pätnáste Sassuolo.

Hneď po skončení zápasu talianskej ligy sa na PS1 presunieme do Hampden Parku, kde o trofej za víťazstvo v Škótskom ligovom pohári zabojujú vo finálovom stretnutí Rangers a Aberdeen. Komentuje Robo Kmeťo. O 17:55 sa na PS1 opäť vrátime do Talianska, kde dôjde na duel tabuľkových susedov. Šiesta Bologna bude hostiť ďalši klub, ktorý získal za 15 kôl 25 bodov, v tabuľke piate rímske AS. Od mikrofónu sa vám prihovorí Tomáš Kotlárik.

Atraktívnu bodku za futbalovým programom dá súboj tradičných rivalov, jedenáste Lazio sa pokúsi obrať o body lídra Serie A Inter Miláno. O 20:10 na PS1 privíta v štúdiu Filip Mentel Tomáša Majtána, duelom vás bude sprevádzať Karol Jakubovič.

V ponuke PREMIER SPORT opäť nechýba ani National Football League. Na PS2 postupne navštívime tri duely, od 18:55 Green Bay Packers – Tampa Bay Buccaneers, od 22:20 Buffalo Bills – Dallas Cowboys a od 02:15 Jacksonville Jaguars – Baltimore Ravens.