Old Firm derby aj súboj Atlética so Sevillou

Atraktívne súboje nebudú na PREMIER SPORT chýbať ani v nedeľu. Štyri futbalové dopĺňa jeden z amerického futbalu.

O 12:30 odštartuje na PS1 legendárne Old Firm. Najskôr predzápasových štúdiom s Filipom Mentelom a Matúšom Perneckým a potom sa spolu s Tomášom Kotlárikom a Karolom Jakubovičom pozrieme na súboj odvekých rivalov a rekordérov Premiership. Budú tentokrát úspešnejší hráči Celticu alebo Rangers?

Fanúšikovia amerického futbalu dajú zrejme prednosť súboju Európskej ligy amerického futbalu ELF. Prepnúť však musia o 12:55 na PS2, v ponuke je duel medzi Berlín Thunder a Hamburk Sea Devils.

Pre priaznivcov anglickej Championship máme pripravený návrat k sobotňajšiemu súboju Stoke City s Prestonom North End. Štartujeme o 15:15 na PS1 s Karolom Jakubovičom.

O 18:25 sa na PS1 presunieme do Madridu, kde Atlético vyzve trápiacu sa Sevillu. Kým domáci v tejto sezóne stratili len dva body, hostia nemajú na svojom konte ani jeden. Simeonovci predchádzajúci ligový zápas vyhrali 7:0 a pri spomienke na predchádzajúci vzájomný duel, ktorý skončil 6:1 pre Madridčanov, majú zrejme hostia poriadne stiahnutí žalúdok. Komentuje Martin Petro.

Bodku za nedeľou dáme na PS1 prenosom zo Serie A. V ňom si sily zmerajú Lecce a Salernitana. Od mikrofónu sa vám od 20:40 opäť prihovorí Martin Petro.