Päť prenosov z troch súťaží

V nedeľu v hre Arsenal, Manchester United, Rangers aj AS Rím.

Z Barclays Women’s Super League prinesieme na PREMIER SPORT 1 dva zápasy. O 11:00 sa pozrieme na atraktívny súboj medzi Arsenalom a Manchestrom United a o 20:00 na duel medzi Brightonom a Liverpoolom. Oba prenosy komentuje Martin Petro. O 12:55 je na PS1 na programe priamy prenos zo škótskej Premiership, v ktorom sa St. Johnstone pokúsi prelomiť negatívnu štvorzápasovú sériu s Rangers. Komentuje Filip Mentel.

Popoludnie bude na PS1 patriť talianskej Serie A. Najskôr sa o 14:55 pozrieme do Empoli, kde sa domáci pokúsia natiahnuť svoju bodovú šnúru už na päť zápasov. Proti nim bude stáť Fiorentina, ktorá sa aktuálne trápi a z predchádzajúcich štyroch duelov prehrala až tri.

O 17:55 sa presunieme do Frosinone, kde sa predstaví AS Rím. Domáci z ostatných troch súbojov získali len bod a aktuálne majú za sebou dve prehry. Hosťom ukončila sériu troch výhier domáca prehra s Interom Miláno a dnes budú nastupovať s jasným cieľom opätovne bodovať naplno, tak ako sa im to proti tomuto súperovi podarilo v ostatných piatich vzájomných súbjoch. Oba prenosy komentuje Stanley Suvák.