Predposledná októbrová nedeľa tohto roka prinesie na PREMIER SPORT osem prenosov zo šiestich rôznych súťaží.

Program odštartujeme o 13:00 na PS1 záznamom atraktívneho sobotňajšieho súboja medzi donedávna prvoligovými tímami Norwichom a Leedsom, ktoré si tentokrát zmerali sily v rámci Championship. Komentuje Karol Jakubovič.

O 14:55 zamierime na PS1 spolu so Stanleym Suvákom do Talianska. Remízový kráľ Serie A Bologna, v ôsmich zápasoch ich nazbieral päť, bude hostiť nováčika súťaže Frosinone, ktorý má na konte o bod viac a pohybuje sa v hornej polovici tabuľky.

Stanley Suvák zostane pri mikrofóne aj pri nasledujúcom priamom prenose PS1, v ktorom v rámci 8. kola Bundesligy privíta od 17:25 Heidenheim Augsburg. Oba kluby sa pohybujú v dolnej časti tabuľky, domácich delia od pásma zostupu len body, hostí iba jeden.

O 19:40 bude mať na PS1 svoje miesto už najlepšia ženská futbalová súťaž. V nej budeme spolu s Filipom Mentelom sledovať, či londýnsky Arsenal vyžije trápenie domáceho Bristolu, ktorý doteraz nezískal ani jediný bod, a odštartuje sa k lepším výkonom. Tretí tím uplynulej sezóny je totiž zatiaľ so štyrmi bodmi siedmy, no triumf Ashton Gate Stadium ho môže posunúť do hornej polovice pelotónu.

Bodku za futbalovým programom dá na PS1 od 21:45 záznam popoludňajšieho súboja škótskej Premiership, v ktorom štvrtý Heart of Midlothian vyzve vedúci Celtic. Komentuje Filip Mentel.

Priaznivci amerického futbalu a predovšetkým National Football League odštartujú svoj tradičný nedeľný program na PS2 o 19:00, kedy nás čaká duel Baltimore Ravens – Detroit Lions. O 22:25 sa Kansas City Chiefs postaví proti Los Angeles Chargers a o 02:15 uzavrie Sunday Night Football stretnutie Philadelphie Eagles s Miami Dolphins.