Štartuje play-off League TWO

Semifinále play-off je na programe aj v League Two. Mansfield Town si v domácom prostredí pokúsi vybojovať náskok pred odvetou. Do cesty sa mu postaví ambiciózny Northampton Town.

Futbalisti Mansfield Town sa do play-off prebojovali na poslednú chvíľu. Napokon im stačila aj remíza 2:2 v poslednom kole s Forest Green, víťazom štvrtej najvyššej súťaže v Anglicku. 

Hráči Northamptonu napriek fantastickému záveru sezóny prežili po poslednom zápase veľké sklamanie. Priamy postup do League One im ušiel iba kvôli horšiemu skóre. Aj napriek víťazstvu 3:1 s Barrow obsadili až štvrté miesto v tabuľke a o postup musia zabojovať v play-off. 

Do vyraďovacej fázy vstupujú obe mužstvá vo veľmi dobrej forme. Mansfield ťahá štvorzápasovú sériu bez prehry, Northampton dokonca šesťzápasovú. V dvoch vzájomných zápasoch aktuálneho ročníka zohralo veľkú úlohu domáce prostredie. Northampton doma zvíťazil 2:0, Mansfield mu to v apríli oplatil a na One Call Stadium vyhral najtesnejším gólovým rozdielom 1:0.  

Úvodný semifinálový duel League One medzi Mansfieldom a Northamtponom vám ponúkneme v priamom prenose na PREMIER SPORT 1 o 20:40. Duel bude komentovať Karol Jakubovič.  

Program League Two – 1. semifinále
PS1 20:40 Mansfield TownNorthampton Town (komentuje K. Jakubovič)