V Madride rozhodne posledný zápas, v Crawley chcú body obaja

Stredajší večer vám na PREMIER SPORT spríjemnia dva priame prenosy.

Pre priaznivcov ženského futbalu sme si pripravili súboj FA Super League medzi Brightonom a Arsenalom. Domáce hráčky aktuálne delí od zostupu päť bodov, no ak by dokázali zdolať londýnsky tím, dve kolá pred koncom ročníka by záchranu mali istú.

Motivácia však nebude chýbať ani kanonierkam. Na miestenku do Ligy majstrov strácajú len tri body, no majú odohraté o dva zápasy menej ako tretí Manchester City a na líderky súťaže z Manchestru United strácajú deväť bodov, no tie rovnako ako ich mestské rivalky odohrali o dva zápasy viac. Arsenal je vo vzájomných súbojoch suverénny, v predchádzajúcich deviatich ligových dueloch nestratil ani bod a inkasoval iba dvakrát. Štartujeme o 20:25 na PREMIER SPORT 1, komentuje Martin Petro.

V basketbalovej Eurolige dnes spoznáme zloženie Final Four. O tom, kto sa pridá k suverénnej Barcelone, ktorá vyradila Žaligiris 3:0 na zápasy, a Olympiakosu Pireus, ktorý na postup cez Fenerbahce potreboval až päť zápasov, sa rozhodne v Monaku a Madride. V oboch prípadoch je stav vyrovnaný 2:2, víťazstvo v dnešných dueloch tak bude zároveň znamenať postup.

My od 20:55 na PREMIER SPORT 2 zamierime do Španielska. Partizan Belehrad šokoval dvomi výhrami na palubovke jedného z favoritov na celkový triumf, Real Madrid ale požičané vrátil dvomi výhrami v Belehrade. O osude tohto merania síl tak rozhodne posledný piaty zápas. Potvrdí biely balet svoje tabuľkové postavenie po základnej časti alebo sa Partizanu podarí Madrid dobyť po tretí raz v rade a postarať sa o najväčšie prekvapenie štvrťfinálových bojov?