Futbalová ponuka na prvú novembrovú sobotu na PREMIER SPORT je mimoriadne bohatá.

Odštartujeme ju návratom k šlágru 15. kola Championship medzi bývalými prvoligistami Leicestrom a Leedsom. Zápas môžete sledovať od 11:30 na PS1 spolu s Karolom Jakubovičom.

O 13:25 sa už na PS1 naživo presunieme do Škótska. V Premiership si sily zmerajú tímy z opačných koncov tabuľky, líder súťaže Celtic sa predstaví na trávniku desiateho Ross County. Komentuje Filip Mentel.

Pre priaznivcov Serie A máme od 14:55 na PS2 pripravený priamy prenos zápasu Salernitany s Neapolom. Domáci sa so štyrmi bodmi z desiatich zápasov krčia na konci tabuľky, obhajcovi titulu patrí so sedembodovým mankom na vedúci Inter piata priečka.

O 15:25 na PS1 sa v Bundeslige pozrieme na duel Unionu Berlín s Eintrachtom Frankfurt. Trápenie prekvapenia minulého ročníka nemá konca, vo všetkých súťažiach prehrali Berlínčania už jedenásť zápasov po sebe. Naopak Frankfurt ožil, neprehral už päť zápasov v rade. Všetky body bral z Hoffenheimu aj doma s Heidenheimom, o dva obral Dortmund, uspel v pohári a v Európskej konferenčnej lige rozstrieľal 6:0 HJK. Berlínčania tak majú dôvod na obavy, šance na dosiahnutie tuctu prehier v rade rozhodne nie je malá. Komentuje Filip Mentel.

Naživo sa pozrieme aj do Španielska. V LaLige dôjde na súboj tímov z dolnej časti tabuľky, osemnásta Celta Vigo privíta štrnástu Sevillu. Kto v ňom bude úspešnejší zistíme od 18:25 na PS1 spolu s Daliborom Muchom.

Sobotňajší futbalový program zavŕšime dvomi stretnutiami zo záznamu. Najskôr sa od 20:30 na PS1 vrátime k súboju v Championship medzi Rotherhamom a QPR, ktorý bude komentovať Karol Jakubovič, a od 22:25 na PS1 budeme svedkami duelu Aston Villy s Chelsea v ženskej Barclays Women`s Super League. Komentuje Dalibor Mucha.