Potvrdia svätci formu proti nováčikovi?

Anglická Premier League bude pokračovať aj v piatok večer predohrávkou 27. kola

V nej sa pokúsia svätci zo Southamptonu nadviazať na vynikajúce výkony z predchádzajúcich týždňov. Sériu bez prehry v Premier League budú chcieť v domácom prostredí natiahnuť už na päť zápasov. 

Proti budú kanáriky z Norwichu, ktorí sa medzičasom vrátili na posledné miesto tabuľky. Nemôžu za to len dve posledné prehry, ktoré v podstate každý očakával, ale aj úspešné dohrávky Burnley.  

Norwich to v ostatných týždňoch nemal jednoduché, keď po Manchestri City čelil aj Liverpoolu. Predtým nováčik vyhral dva zápasy a raz remizoval, okrem toho vyradil z FA Cupu aj silný Wolverhampton.  

Ak by The Canaries dokázali na tieto výkony nadviazať, určite by mohli Southampton potrápiť. Tak ako v novembri minulého roka, keď na Carrow Road predviedli obrat a nakoniec zvíťazili 2:1.  

Na gól talentovaného Che Adamsa odpovedal už o tri minúty neskôr kanonier Norwichu Teemu Pukki. Víťazný gól strelil po zmene strán škótsky obranca Grant Hanley

Predohrávku 27. kola môžete sledovať v piatok večer od 20:55 na PREMIER SPORT 1. Priamy prenos bude pre vás komentovať Matúš Lukáč.  

Program 27. kola Premier League
Southampton FC – Norwich City (komentuje M. Lukáč)