Martin Panák

promo a online manažér

Brief info

Na vysokej škole som bol spoluzakladateľom a neskôr zástupcom šéfredaktora a hlavným grafikom jedného z najúspešnejších vysokoškolských časopisov na Slovensku s názvom Atteliér, preto som príliš nepredpokladal, že sa pracovne posuniem najmä do online prostredia.

Hneď po škole som sa stal šéfwebeditorom v televízii TA3 a z nej som sa presunul do stávkovej spoločnosti Niké, kde som ako Vedúci oddelenia printových a elektronických médií zodpovedal za všetky mediálne výstupy spoločnosti od teletextu až po reklamné kampane.

V televízii DIGI SPORT, respektíve PREMIER SPORT, som začínal ako šéf online oddelenia a neskôr som začal riadiť aj promo oddelenie. Promo a to, čo vidíte v rámci našej webovej, facebookovej, či instagramovej stránky je tak výsledkom práce môjho tímu a občas i mojej.

Letné prázdniny som po mnohé roky zvykol tráviť ako oddielový vedúci v detských táboroch. Na tie však už teraz čas nezostáva a ten venujem (alebo sa o to aspoň snažím) rodine, aktívnemu i pasívnemu športu, dobrému filmu a namiesto spánku knihe.