UFC Fight Night: Dern vs Rodriguez

Najprestížnejšia organizácia v zmiešaných bojových umeniach UFC nám ponúka ďalší atraktívny event. Tento raz sa o hlavný súboj večera postarajú ženy.

V slamovej váhe si to rozdajú dve bojovníčky, ktoré doteraz v kariére ani raz neprehrali pred časovým limitom. Aktuálna štvorka Mackenzie Dern vyzve päťku rebríčka Marinu Rodriguez.

Obe zápasníčky dokonca v profi kariére utrpeli iba jednu jedinú porážku. Američanka Mackenzie Dern podľahla na základe rozhodnutia rozhodcov iba Amande Ribas. Odvtedy si však pripísala štyri víťazstva. Tri z nich dosiahla submisiou už v prvom kole.

Brazílska bojovníčka Marina Rodriguez nestačila iba na Carlu Esparzu. Okrem nej si však pripísala až 14 víťazstiev. Naposledy si poradila s Amandou Ribas a Michelle Waterson.

Obe bojovníčky patria k špičke slamovej váhy. Víťazstvo posunie jednu, alebo druhú bližšie k vysnívanej titulovej šanci. Váhovej kategórii do 52 kíl momentálne vládne Američanka s litovským pôvodom Rose Namajunas.

Najbližší event UFC začína pre nás vo veľmi priaznivom čase. Priamy prenos vám ponúkneme už o 22:00 na PREMIER Sport. Galavečerom vás budú sprevádzať Michal Petrgál a Samuel “Pirát” Krištofič.

UFC Fight Night: MAIN CARD
Marina Rodriguez vs. Mackenzie Dern
Randy Brown vs. Jared Goden
Tim Elliot vs. Matheus Nicolau
Mariya Agapova vs. Sabina Mazo
Phil Hawes vs. Deron Winn