V piatok navštívime Vigo aj Barcelonu

Marec na PREMIER SPORT odštartujeme v španielskej LaLige a basketbalovej Eurolige.

Už v minulej sezóne to mala Celta Vigo nahnuté, skončila síce trinásta, no len tri body od zostupujúceho Realu Valladolid. Dvanásť kôl pred koncom tohto ročníka ju delia od zostupu opäť len tri body. Piatkový úvodný duel 27. kola LaLigy dá tímu okolo legendy klubu Iaga Aspasa dobrú príležitosť polepšiť si. Na Balaídos sa totiž predstaví Almería, ktorá za 26 zápasov získala len deväť bodov.

Celta síce uspela v prvom vzájomnom zápase 3:2, no ostatné výsledky Alméria musia byť pre ňu výstrahou. Hostia totiž ťahajú šnúru troch remíz v rade, počas ktorej o body obrali Athletic Bilbao aj Atlético Madrid. Priamy prenos ponúkneme od 20:55 na PREMIER SPORT 1, komentuje Dalibor Mucha.

Dvadsiate siedme kolo základnej časti basketbalovej Euroligy uzavrie súboj v Barcelone, kde domáci privítajú monacké AS. Kataláncom aktuálne v tabuľke patrí druhé miesto, francúzsky zástupca je o tri priečky nižšie. Barcelona aktuálne ťahá sériu troch výhier v rade, počas ktorej zdolala Bolognu, CZ Belehrad a ALBA Berlín,

Monačania sú pri ešte väčšej chuti, po výhre nad Realom Madrid porazili aj Anadolu Efes, Partizan Belehrad, Fenerbahce a Bolognu. Vzájomná bilancia od roku 2000 hovorí v prospech Barcelony 4:2, predchádzajúce dva zápasy však ovládlo Monaco. Kto sa bude tešiť tentokrát? Dozvieme sa od 20:25 na PREMIER SPORT 2.