V sobotu do Anglicka, Nemecka, Španielska aj Talianska

Tri futbalové priame prenosy vrátane atraktívneho bundesligového súboja a jeden z MMA turnaja Cage Warriors tvoria sobotňajšiu ponuku vo vysielaní na PREMIER SPORT.

O jej zahájenie sa postará súboj 14. kola Championship, v ktorom Southampton hostí Birmingham. Tímy delia v tabuľke len tri body, domáci sú s 21 bodmi piati, hosťom patrí 12. priečka. Svätci po sérii štyroch prehier v rade neodchádzali z trávnika ako porazení už päť duelov, z ktorých tri vyhrali. Hostia po piatich stretnutiach, z ktorých nazbierali len dva body, zaznamenali dve výhry, no v dvoch kolách po reprezentačnej prestávke nezískali ani jeden bod. Pozíciu favorita v zápase vysielanom od 13:25 na PS1 tak bude mať Southampton. Komentuje Karol Jakubovič.

Súboj tímov z hornej polovice tabuľky je na programe v Bundeslige. Nečakane druhý Stuttgart, ktorý v doterajšom priebehu ročníka stratil len tri body, privíta šiesty Hoffenheim. Domáci aktuálne ťahajú šnúru šiestich výhier v rade a radi by ju predĺžili aj proti nevyspytateľného Hoffenheimu. Ten totiž doma príliš body nezbiera, v štyroch zápasoch ich získal len tri, no na ihriskách súperov je mimoriadne nebezpečný, keď zvíťazil vo všetkých štyroch doterajších zápasoch. Podarí sa mu dobyť aj Stuttgart? To zistíme spolu s Filipom Mentelom od 15:25 na PS1.

O futbalovú bodku za sobotou na PS1 sa postará LaLiga. V nej si sily zmerajú tímy z dolnej polovice tabuľky, sedemnásta Mallorca hostí jedenáste Getafe. Oba kluby čakajú na výhru už päť stretnutí. Mallorca naposledy po troch remízach prehrala 0:1 v San Sebastiane, Getafe si doma delilo body s Betisom a nerozhodným býsledkom sa skončil už jeho štvrtý zápas v sérii. V predchádzajúcich troch vzájomných zápasoch sa vždy tešil domáci tím, Getafe z Malorky odchádzalo naposledy s bodom pred dvomi rokmi a s tromi ešte v marci 2020. Štartujeme o 18:25, komentuje Dalibor Mucha.

O naozajstnú bodku za sobotou na PREMIER SPORT dá však až ďalší event MMA. V skvelej atmosfére v Ríme sa uskutoční Cage Warriors 162, ktorého vrcholom bude súboj medzi Simone Patrizim a Dumitru Girleanom. Priamy prenos môžete sledovať od 21:00 na PS1, komentuje Robo Kmeťo.