V sobotu navštívime na PREMIER SPORT päť futbalových štadiónov

O program na PREMIER SPORT 1 sa v sobotu postarajú League One, League Two, Bundesliga a LaLiga.

Od 11:30 sa na PS1 vrátime k piatkovému súboju play-off League One medzi Barsnley a Boltonom. Komentuje Karol Jakubovič.

O 13:25 sa na PS1 presunieme na štadiónom Stockportu, ktorý v odvete semifinále play-off League Two privíta Salford. S výhodou do tohto duelu vstupujú hostia, ktorí úvodný zápas vyhrali 1:0. Komentuje Filip Mentel.

Od 15:25 budeme na PS1 sledovať bundesligový súboj medzi Hoffenheimom a Union Berlín. Kým domáci bojujú o udržanie, od baráže ich delí bod a od zostupu dva, hostia potrebujú body v boji o pohárovú Európu. Aktuálne na tretie Lipsko strácajú bod a pred piatym Freiburgom ich drží len lepšie skóre. Komentuje Filip Mentel.

O 18:25 zavítame na PS1 do Španielska. Almeria, ktorú delia len dva body od zostupu, privíta RCD Mallorca. Hostia sú už len posledný krok od záchranu a ten môžu spraviť práve v tomto zápase. Komentuje Dalibor Mucha.

Bodku za sobotňajším futbalovým programom na PS1 dá odvetný semifinálový zápas League Two medzi Carlisle a Bradfordom. V lepšej pozícii do neho vstúpia hostia, ktorí prvý súboj vyhrali 1:0. Od 20:30 komentuje Karol Jakubovič.