V nedeľu máme pre vás na PREMIER SPORT pripravených až osem prenosov z futbalových štadiónov a arén amerického futbalu.

Program odštartujeme v Škótsku, kde sa od 12:55 v priamom prenose PS1 proti sebe postavia nečakane druhý St. Mirren a rovnako nečakane tretí Rangers. Ak by sa domácim podarilo ukončiť takmer trojročné čakanie na výhru nad týmto jazdcami, odskočili by im na rozdiel šiestich bodov. Komentuje Karol Jakubovič.

O 14:55 sa presunieme so Stanleym Suvákom na PS1 do Talianska. V Serie A si sily zmerajú tímy, ktoré obvykle bojujú na horných poschodiach tabuľky. V tejto sezóne je však zatiaľ rozdiel medzi nimi až desať priečok. Domácemu Laziu totiž patrí až šestnáste miesto, kým hostia z Bergama sú šiesti. Favoritom budú hostia, ktorí v Ríme s týmto súperom naposledy prehrali ešte v januári 2017, odvtedy tu zhodne trikrát vyhrali a trikrát remizovali.

Na svoje si prídu aj priaznivci ženského futbalu. O 17:30 sa na PS1 vrátime k popoludňajšiemu súboju medzi dvojicou top tímov ženskej FA Super League Manchestru City a Chelsea.

O bodku za futbalovým programom sa postará nemecká Bundesliga. Od 19:25 budeme na PS1 spolu s Karolom Jakubovičom sledovať duel tabuľkových susedov – deviateho Eintrachtu Frankfurt a desiateho 1. FC Heidenheim.

Nedeľa už štandardne patrí aj fanúšikom najprestížnejšej svetovej súťaže v americkom futbale. V National Football League navštívime štyri štadióny, na ktorých dôjde od 15:30 k súboju Buffalo Bills s Jacksonville Jaguars, od 19:00 Baltimore Ravens s Pittsburgh Steelers, od 22:25 Minnesota Vikings s Kansas City Chiefs a nakoniec od 02:20 San Francisco 49ers s Dallas Cowboys. Všetky tieto stretnutia vám ponúkneme naživo na PS2.