Séria Bayernu v ohrození, Ipswich sa môže dotiahnuť na lídra

Utorok na PREMIER SPORT bude patriť Lige majstrov UEFA a anglickej Championship.

V odvetnom súboji o štvrťfinále milionárskej súťaže sa v priamom prenose PS2 proti sebe postavia Bayern Mníchov a Lazio. Bavori, ktorí z predchádzajúcich dvanástich sezón chýbali medzi najlepšou osmičkou LM (ešte v ročníku 2018/19), do nej pôjdu s jednogólovým mankom. O to sa z bieleho bodu v Ríme postaral Ciro Immobile.

Tuchelovci sa budú spoliehať na silnú podporu svojich priaznivcov, veď pred nimi v Lige majstrov neprehrali už 13 zápasov v rade, z ktorých až 10 vyhrali. Atraktívnu bitku štartujeme štúdiom o 20:15. Štúdio, ktorým zahájime dnešný prenos, začína o 20:15 na PREMIER SPORT 2.

PREDPOKLADANÉ ZOSTAVY
BAY: Neuer; Kimmich, Dier, Kim, Davies; Pavlovic, Goretzka; Tel, Müller, Musiala; Kane
LAZ: Provedel; Marušić, Mario Gila, Romagnoli, Hysaj; Guendouzi, Vecino, Luis Alberto; Isaksen, Immobile, Felipe Anderson

Zaujímavý duel sľubuje od 20:55 na PS1 aj anglická Championship. Počas nej už bude aktuálne druhý Ipswich vedieť, ako sa darí jeho tabuľkovým súperom Leicestru a Leedsu, ktorí svoje zápasy začínajú o štvrťhodinu skôr. Domáci sú pri veľkej chuti, aktuálne ťahajú sériu piatich výhier v rade s celkovým skóre 15:5.

A proti Bristolu, ktorý naopak nezískal bod už v troch stretnutiach po sebe a strelil v nich jediný gól, ju budú chcieť natiahnuť na poltucet. Či sa im to podarí sa pozrieme spolu s Filipom Mentelom.