UFC sa do Miami vracia vo veľkom štýle

Miami nehostilo podujatie najprestížnejšej organizácie MMA dlhých 18 rokov, UFC 287 by to ale mestu na východnom pobreží USA malo bohato vynahradiť.

Hlavná karta s Kevinom Hollandom, Robom Fontom, Gilbertom Burnsom, či Jorge Masvidalom, no predovšetkým titulovou odvetou medzi Alexom Pereirom a Israelom Adesanyom sľubuje skvelý event.

O hlavný predzápas sa postará Jorge Masvidal, držiteľ najrýchlejšieho KO v histórii UFC, ktorý vyzve Gilberta Burnsa.

No úplný vrchol UFC 287 bude nasledovať až po ich súboji. Alex Pereira si označenie nemesis Israela Adesanyu naozaj zaslúži. Obávanému nigeríjskému bojovníkovi čelil Brazílčan už trikrát a vždy odchádzal zo súboja ako víťaz. Dvakrát sa mu to podarilo ešte v ich kickboxerskej ére, ďalší triumf pridal už v UFC. A ním si v Lige majstrov MMA vybojoval titul v rekordnom čase. Stačili mu na to iba štyri zápasy v priebehu jedného kalendárneho roka.

Pre Adesanyu bola prehra s Pereirom v 5. kole po sérii tvrdých úderov vôbec prvou v strednej váhe UFC a na trón sa bude chcieť vrátiť čo najskôr

HLAVNÁ KARTA UFC 287 MIAMI
Raul Rosas Jr. vs. Christian Rodriguez (Bantamweight)
Kevin Holland vs. Santiago Ponzinibbio (Welterweight)
Rob Font vs. Adrian Yanez (Bantamweight)
Gilbert Burns vs. Jorge Masvidal (Welterweight)
Alex Pereira vs. Israel Adesanya (Middleweight 5×5 title fight)

Štartujeme už v nedeľu ráno o 4:00, priamym prenosom na PREMIER SPORT 1 vás budú sprevádzať Michal Petrgál a František Fodor.